Baza Kursów

Nasze Kursy
Baza kursów

Trudno Ci znaleźć coś dla siebie?

Napisz wiadomość w formularzu zgłoszeniowym lub zadzwoń!

Czy wiesz, że najważniejszą inwestycją, jaką możesz dokonać jest…inwestycja w siebie?

Do czego są potrzebne kursy?

Krótkie kursy zawodowe prowadzone są przez nas w oparciu o aktualne przepisy prawne i programy, co jest podstawą posiadania uznawanych kwalifikacji i uprawnień przez naszych absolwentów. Dzięki własnej, stale modernizowanej bazie edukacyjnej jesteśmy przygotowani, aby samodzielnie i sprawnie realizować szkolenia na potrzeby przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Współpraca ze znaczącymi instytucjami egzaminacyjnymi, pozwala absolwentom ZDZ uzyskiwać specjalistyczne uprawnienia w wielu dziedzinach.

Jak mogę wybrać kierunek szkolenia?

Każda osoba zainteresowana naszymi kursami może korzystać z bezpłatnego doradztwa w zakresie wyboru kierunku szkolenia, poszukiwania pracy, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Mamy dostęp do aktualnych ofert pracy bezpośrednio składanych u nas przez lokalnych pracodawców i stąd wiemy, w jakich kierunkach warto obecnie zdobywać kwalifikacje. Szkolimy poprzez zajęcia praktyczne – u nas dowiesz się o tym jakie umiejętności są potrzebne na rynku pracy oraz jak przebiega szkolenie (przez kontakt telefoniczny lub osobiście porozmawiać z naszymi pracownikami).

Czy muszę zaliczać jakieś egzaminy?

Sprawdzianem stopnia przyswojenia treści nauczania są wyniki egzaminów na zakończenie kursu-często prowadzonych przez zewnętrzne komisje, instytucje. Jeżeli ukończenie kursu ma jedynie charakter przyuczenia do zawodu, egzamin przeprowadza komisja powołana przez organizatora. Charakter egzaminów zewnętrznych wynika z rodzaju uprawnień, jakie absolwent otrzymuje po zakończeniu nauki. Przeprowadzają je komisje reprezentujące instytucje upoważnione przez polskie ustawodawstwo do nadawania uprawnień zawodowych, komisje powołane przez marszałków województw, a także komisje egzaminacyjne Izb Rzemieślniczych.

Jak przebiegają szkolenia?

Kursy zawodowe obejmują zajęcia teoretyczne stacjonarnie lub online oraz ćwiczenia praktyczne prowadzone w rzeczywistych warunkach pracy, na profesjonalnym sprzęcie. Minimum teorii, maksimum umiejętności. U nas możesz zdobyć cenne uprawnienia krajowe i międzynarodowe, nadawane przez m.in. Urząd Dozoru Technicznego, Urząd Regulacji Energetyki, Instytut Spawalnictwa, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Gdzie dowiem się więcej o kursach i dofinansowaniach?

Szczegółowe informacje nt. programów kursów, typów i klas uprawnień, możliwości uzyskiwania konkretnych kwalifikacji oraz aktualnych planów i cen są udzielane przez informatorów zawodowych w naszej siedzibie, telefonicznie oraz przez e-mail: kursy@zdz-przemysl.com.

Zapisy prowadzimy na bieżąco, możesz zapytać nas lub zapisać się telefonicznie, osobiście, przez e-mail lub formularz kontaktowy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.